Біографія
Ані Лорак - одна з найсильніших вокалісток сучасності. Співачка неймовірної краси, її унікальний голос в 4,5 октави підкорив мільйони слухачів по всьому світу! Служити людям піснею - ось її життєве кредо. Бути щирою і справжньою, співати душею, вірити в добро і нести світло, йти вперед і ніколи не здаватися, що б не траплялося на її шляху. Трудолюбивість і наполегливість з самого дитинства допомогли їй, по праву, завоювати статус Діви нашого шоу-бізнесу.

У 2018 році Ані Лорак представила грандіозне шоу «DIVA», яке ознаменувало початок нового етапу в музичній кар'єрі співачки. Шоу справило неабиякий фурор, було відзначено музичними критиками і продовжує збирати нагороди престижних музичних премій в номінації «Найкраще шоу».

Співачка, якій судилося стати кумиром нації, народилася 27 вересня 1978 на Буковині, краї, поцілованому Богом і подарувавшому світові багатьох талановитих людей.
Бажання стати співачкою у Кароліни з'явилося ще в чотири роки. Тоді вона вже твердо вирішила, чого хоче добитися в житті. Дівчинка часто виступала на різних шкільних конкурсах.
У 1992 році вона перемогла в популярному конкурсі «Первоцвіт». Саме там Кароліна познайомилася зі своїм екс-продюсером Ю. Фальосою. Як наслідок, в 14 років вона підписала перший професійний контракт.
У 1995 році перемогла в телевізійному конкурсі «Утренняя звезда» - тоді і взяла псевдонім Ані Лорак (ім'я Кароліна, прочитане справа наліво), оскільки на конкурсі вже була заявлена ​​учасниця з ім'ям Кароліна.
До Києва співачка переїхала в 1995 році. В цей час, ім'я Ані Лорак стає широко відомим в українському шоу-бізнесі.
У 1996 році отримала Гран-прі Всесвітнього конкурсу молодих виконавців «Big Apple Music» (м. Нью-Йорк).
У 19 років вона стала наймолодшою ​​Заслуженою артисткою України.


Ані Лорак - срібний призер міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2008», удостоєна нагороди «Artistic Award Eurovision Song Contest», яку вручають найкращому артисту конкурсу.

За весь час своєї творчої діяльності Ані Лорак ставала володаркою престижних титулів («Краща співачка», «Людина року», «Найкрасивіша жінка», «Fashion співачка», «Пісня року», «Краще концертне шоу») і сотень нагород (Премії МУЗ-ТВ, RU.TV, MUSICBOX, ЖАРА, Вища ліга, BraVo, Fashion People Awards, ZD Awards, EMA, «Золотий Грамофон» та інші). Виступала на сценах найвідоміших світових концертних майданчиків, і не збирається зупинятися на досягнутому.

В її активі 2 грандіозних шоу - «Кароліна» (2013) і «DIVA» (2018), 16 альбомів, біографічний відеофільм, 50 відеокліпи, а також безліч «золотих» і «платинових» дисків.

Співачка багато часу приділяє благодійній діяльності. ЮНІСЕФ та ООН в Україні висловили подяку Ані Лорак за сприяння та допомогу ВІЛ-інфікованим громадянам України у якості Посла Доброї волі ООН з питань ВІЛ/СНІД в Україні. У 2005 році Ані Лорак нагороджена орденом «Святого Станіслава» IV ступеня з врученням їй Офіцерського Хреста «за зміцнення міжнародного авторитету України, високий професіоналізм, високі творчі досягнення, благодійну діяльність та вірність рицарським ідеалам».

Ані Лорак з успіхом виступає на сценах Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдови, Азербайджану, Латвії, Литви, Естонії, ОАЕ, Туреччини, Ізраїлю, Німеччини, США, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Мальти, Угорщини, Польщі. Співачка несе важливу місію - своєю творчістю об'єднувати якомога більше людей по всьому світу і робити їх щасливими.