20 років з любов'ю

У березні на урочистій церемонії «Viva! Найкрасивіші» Ані Лорак вдруге визнають найкрасивішою жінкою України.

Наприкінці березня Ані Лорак отримує премію «Людина року-2012» в номінації «Діяч культури України».

У травні Ані Лорак презентує нову пісню «Оранжевые сны» та відеокліп на неї, який знімають на острові Сардинія на чолі з режисером Семеном Горовим.

Також в травні на Російській музичній премії телеканалу RU.TV Ані Лорак отримує нагороду «Движуха года» за кращу хореографію у відеокліпі «Зажигай сердце».


У червні Ані Лорак стає «Кращою виконавицею» в Росії і отримує заповітну тарілку від телеканалу Муз-ТВ.

У липні Ані Лорак та Григорій Лепс записують дуетну пісню «Зеркала», на яку режисер Катя Царик знімає відео в Москві.

У серпні Ані Лорак стає голосом програми з усиновлення «Сирітству - ні!» Благодійного фонду «Розвиток України» Ріната Ахметова.

У цьому ж місяці виходить нова пісня Ані Лорак «Забирай рай», режисером відео стає Катя Царик.

У вересні Ані Лорак випускає новий студійний альбом під назвою «Зажигай сердце».

У перші тижні продажів на iTunes реліз досягає лідируючих позицій в чарті по країнах СНД.

Ані Лорак презентує грандіозне шоу «Кароліна» на кращих концертних майданчиках: Палац спорту в Києві (19 жовтня) і Державний Кремлівський палац у Москві (27 жовтня).

На концерті прозвучали найкращі пісні співачки за 20 років творчої діяльності, в шоу також брали участь друзі співачки: Філіп Кіркоров, Григорій Лепс, Валерій Меладзе, Сергій Лазарєв і Тимур Родрігез.

У грудні Ані Лорак отримує свій четвертий «Золотий Грамофон» за пісню «Забирай рай».

Дуетна композиція «Зеркала» була відзначена дипломом «Пісня року», а за «Оранжевые сны» Ані Лорак отримала нагороду «Звезда Дорожного радио» на церемонії нагородження в Санкт-Петербурзі.

У середині грудня в підтримку програми «Сирітству - ні!» Ані Лорак записує пісню «Снится сон», а Катя Царик знімає на неї відеокліп. У зйомках беруть участь Ігор Ніколаєв, який написав слова до пісні та автор музики - Ігор Крутий.

Ані Лорак вирушає у великий концертний тур з адаптованою версією шоу «Кароліна» містами України та Росії, який триватиме весь 2014 рік.