У січні Ані Лорак представила новий сингл «Удержи мое сердце».

Ані Лорак відправилася в довгоочікуваний тур по містах Америки і Канади, який пройшов з неймовірним успіхом.
 
У лютому відбулася прем'єра самого обговорюваного кліпу на пісню «Удержи мое сердце», режисером якого став Алан Бадоєв.

У другій половині лютого співачка відправилася в тур по містах Німеччини з шоу «Кароліна».

9 квітня Ані Лорак привезла повномасштабну версію шоу «Кароліна» в Мінськ. Концерт в Мінськ-Арені, куди з'їхалися фани з усього СНД, пройшов з повним аншлагом.

У червні Ані Лорак презентувала сольну версію пісні «Уходи по-английски» і відеокліп на неї. Співачка знову довірилася Алану Бадоєву, який став режисером даного відео.

Ані Лорак стає найстильнішою співачкою за версією Fashion People Awards.

У липні Ані Лорак виступила в рамках ексклюзивної концертної програми Еміна в Санкт-Петербурзі. Там же співачка познайомилася з легендарним продюсером і композитором Девідом Фостером. Під акомпанемент маестро Ані виконала свою улюблену пісню «I Will Always Love You».

На початку вересня Ані Лорак презентує нову пісню «Разве ты любил» на вірші Ігоря Ніколаєва і музику Ігоря Крутого.

Тоді ж стартує передзамовлення 15-го по студійного альбому «Разве ты любил». Реліз відбувся 1 жовтня і в перший же день зайняв лідерські позиції в топ-чартах різних країн СНД.

У День народження співачки, 27 вересня, виходить відеокліп «Разве ты любил», знятий Аланом Бадоєвим, і за кілька днів набирає більше 1 000 000 переглядів в YouTube.

У жовтні в широкий прокат виходить російський дубляж відомого мультфільму «Принцесса-Лягушка», де Ані Лорак озвучує головну героїню.

7 жовтня в московському Crocus City Hall Ані Лорак показала на біс повномасштабну версію шоу «Кароліна». Після чого вирушила в великий концертний тур.

В середині жовтня виходить міжнародний серіал «Схід-Захід». Саундтреком до серіалу стала пісня Ані Лорак «Холодный дождь», написана Русланом Квінтою.

18 жовтня відбувся реліз синглу EMIN'a в дуеті з Ані Лорак - «Я не могу сказать». Автором пісні виступив Максим Фадєєв.