У січні Ані Лорак і Мот презентують спільний трек під назвою «Сопрано». Прем'єра відео відбулася в лютому. На даний момент кліп набрав більше 40 мільйонів переглядів на YouTube.

У квітні Ані Лорак виступає на благодійному концерті в підтримку дітей і дорослих з аутизмом «All for Autism 2017», який відбувся в золотом залі Musikverein у Відні.

В кінці травня на Премії RU.TV Ані Лорак і Мот перемагають в номінації «Кращий дует року» з піснею «Сопрано».

У червні Ані Лорак і Emin стають володарями нагороди «Fashion дует» за спільну пісню «Я не могу сказать» на щорічній церемонії вручення премії «Fashion People Awards».

Пізніше в червні на Премії МУЗ-ТВ Ані Лорак отримує нагороду в номінації «Кращий альбом року» за платівку «Разве ты любил».

В кінці липня Ані Лорак бере участь в музичному фестивалі «Жара» в Баку.

В середині червня відеокліп «Ты еще любишь», знятий Аланом Бадоєвим, з'являється на YouTube, а також в ефірі топових музичних телеканалів Росії, України та інших країн СНД.

У вересні Ані Лорак стає переможницею спеціальної номінації «Висока планка» Премії MUSICBOX.

У свій день народження 27 вересня Ані Лорак презентує трек «Новый бывший», автором якого є Олег Владі.

В середині жовтня Ані Лорак і Emin презентують довгоочікувані пісню «Проститься», а також кліп на неї від режисера Алана Бадоєва.

В кінці жовтня з величезним успіхом пройшли 3 концерти Ані Лорак з шоу «Кароліна» в Ізраїлі.
Ані Лорак стала лідером народного голосування Першого каналу і «Однокласників». Саме з піснями Ані Лорак телеглядачі хочуть зустрічати Новий рік.

В середині листопада пройшли фінальні концерти шоу «Кароліна» в Німеччині.

Ані Лорак отримала свою 9-у статуетку «Золотий Грамофон» за дуетну пісню з Мотом «Сопрано».

На церемонії нагородження музичної премії «Вища ліга» від «Нового радіо» Ані Лорак і Мот стали володарями Золотої сирени за пісню «Сопрано».

У грудні Ані Лорак отримала диплом фестивалю «Пісня року» за пісню «Ты еще любишь».

В середині грудня Ані Лорак презентує кліп на пісню «Новый бывший», знятий Аланом Бадоєвим, який через добу після прем'єри набирає понад 1 000 000 переглядів і потрапляє в тренди YouTube.

Ані Лорак і Мот отримують премію VK Music Award за пісню «Сопрано».